Wiadomości o wyborach

Wiadomości

 • Radosław Sikorski grzmi przed szczytem ONZ: Musimy przejść na gospodarkę czasu kryzysu
 • 'To już nie zdenerwowanie, ale wkur...'. W PiS wrze, więc Kaczyński zmienił zdanie

  "To już nie zdenerwowanie, ale wkur...". W PiS wrze, więc Kaczyński zmienił zdanie

  Dla PiS-u to krytyczny czas. Ludzie z tego obozu walczą o przetrwanie w chude lata, a więc o biorące miejsca na listach w wyborach samorządowych i europejskich. Do polityków liczących na schedę po Jarosławie Kaczyńskim dołączył Przemysław Czarnek. Partyjne doły buzują, bo centrala nie rozliczyła wyborczej porażki. Nikt nie wierzy Mariuszowi Kamińskiemu i Maciejowi Wąsikowi, że służby nie inwigilowały - w tym i Pegasusem - ludzi z PiS-u. Aby Zjednoczona Prawica się nie rozsypała, prezes zapowiedział, że gotów jest pozostać prezesem dłużej, niż planował.

 • Kolejna wpadka posła KO na wizji. Józefaciuk: Jest mi wstyd, będę grillowany za to cały miesiąc
 • Szef MSWiA o 27 uchybieniach gen. Szymczyka. 'Upadek zarządzania policją'
 • Mocny wpis Donalda Tuska ws. KPO. Premier ogłasza przełom. 'Mamy 600 miliardów'
 • PiS 'jak brzydka panna na wydaniu'. Podejmuje ruchy 'od ściany do ściany'

  PiS "jak brzydka panna na wydaniu". Podejmuje ruchy "od ściany do ściany"

  Zdaniem dr Ewy Pietrzyk-Zieniewicz "PiS nie potrafi odejść godnie" i podejmuje "ruchy od ściany do ściany". - Nie wygląda to wszystko dobrze, zwłaszcza że nie ma tutaj sukcesów. Przykro mi to powiedzieć, ale dzisiaj PiS występuje z hasłem: "Po nas choćby potop". To nie jest najlepsze hasło i najlepszy prognostyk - oceniła w TOK FM politolożka z Uniwersytetu Warszawskiego.

 • Trzecia Droga złożyła projekt ustawy ws. aborcji. 'Aby odwrócić haniebny wyrok TK'
 • Wybuch granatnika w KGP. Kierwiński składa zawiadomienie do prokuratury. '27 poważnych uchybień'
 • Maciej Wąsik skazany. 'Posługiwał się oszczerstwem w interesie politycznym własnej partii'

  Maciej Wąsik skazany. "Posługiwał się oszczerstwem w interesie politycznym własnej partii"

  Zapadł wyrok w sprawie Macieja Wąsika. Sąd drugiej instancji oddalił apelację i ogłosił, że polityk PiS miał naruszyć dobra osobiste Fundacji Otwarty Dialog. - Wąsik posługiwał się oszczerstwem w interesie politycznym własnej partii - skomentował przewodniczący rady organizacji Bartosz Kramek w rozmowie z wp.pl i zapowiedział, że to nie koniec ze względu na osobisty wymiar innych spraw dotyczących polityka.

 • Duda boi się tabletki 'dzień po'. 'Bomba hormonalna'

  Duda boi się tabletki "dzień po". "Bomba hormonalna"

  Prezydent Andrzej Duda zapowiedział w czwartek w Polsat News, że podejmie decyzję ws. ustawy dotyczącej dostępności tzw. pigułki dzień po bez recepty dla osób powyżej 15 lat, gdy ta ustawa trafi na jego biurko. Podkreślił jednocześnie, że jego zdaniem ten środek antykoncepcyjny to "bomba hormonalna".

Wybory 2023 - najważniejsze informacje

Na portalu wybory.gazeta.pl znajdziesz najświeższe informacje dotyczące zbliżających się wyborów. Chcesz wiedzieć co aktualnie dzieje się na polskiej scenie politycznej? Na naszej stronie znajdziesz aktualne informacje na temat polityków, sondaży oraz partii politycznych. Zatrzymaj się u nas na dłużej i bądź na bieżąco w temacie wyborów.


Wybory gazeta.pl - informacje ze świata polskiej polityki

Na portalu wyboru.gazeta.pl chcemy być jak najbliżej spraw ważnych dla Polski i jej obywateli. Przedstawiamy informacje dotyczące zbliżających się wyborów, przyglądamy się politykom i staraniom partii politycznych. Dostarczamy czytelnikom najświeższe wiadomości o wyborach oraz konfrontujemy pojawiające się w tym temacie relacje. Wybory.gazeta.pl to wiarygodne źródło aktualności, sondaży i informacji na temat zbliżających się wyborów parlamentarnych.

Chcąc być na bieżąco, śledzimy polskie media i obserwujemy działania najważniejszych polskich polityków. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali sprawdzone informacje, pochodzące z wiarygodnych źródeł. Bierzemy pod lupę pojawiające się wiadomości i doniesienia, dostarczając je czytelnikom jako fakty. Nasi dziennikarze na bieżąco monitorują sondaże wyborcze oraz przyglądają się wypowiedziom polityków, dociekając prawdziwych newsów. Tworzymy autorskie treści zapraszając do rozmowy polityków, aby poruszać tematy ważne i interesujące dla wyborców. Dokładnie badamy i obserwujemy polską scenę polityczną, skupiając się na autentycznych informacjach oraz przedstawiając prawdziwy obraz przedwyborczej rzeczywistości.


Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i bądź na bieżąco

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami o wyborach? Odwiedzaj regularnie portal wybory.gazeta.pl i obserwuj co dzieje się na polskiej scenie politycznej. Obserwuj publikowanie przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najświeższych newsach i ciekawych rozmowach, które pojawią się w naszym serwisie.
Copyright © Agora SA